rele per citroen ose peugeot 1.5 diesel

Shitet nga: xxxxx 16 Shk 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe

shes rele per citroen ose pezho 1.5 diesel dhe nje per polo 1.4 tdi 2001 ....


info ne 044 330 607
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim