shes fellne 17 bajn pasat mercedes edhe opell

Shitet nga: lavdim 22 Mar 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shellnet jan shum tmira pa grritha vrejtje guma skn bajn mercedes pasat edhe opell per ma.shum.nr 0038649141115
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim