shes fellne nr 15 shum te mira me.4 vrima

Shitet nga: nazmi 18 Mar 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 15 inq mundsi ndrrimi me.14 fellnen jan shum tmira kun te vrame sjan as me gju gumat i kan jo edhe shum.tmira perma shum nr viber 0038649 248 784
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim