shes fellne per mercedes ml

Shitet nga: fIdan 11 Sht 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 2 par fellne per mercedes ml
nje par jan 20c
she nje par 19 col
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim