shes goma dimri

Shitet nga: lavdim 22 Tet 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan nr 16 205_55. Veq gumat e kan qmimin 110 ero me gjith fellga jan 250 ni vit jan te bajta vitin e kan 2012 tgarantoj per tdredhta a me gju gumat per ma shum ntel 0038649141115 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim