shes goma

Shitet nga: bekir babaj 23 Shk 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 goma te dimrit te pa perdorura te sapo blera 15 urgjent pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim