shes gomat per golf4 dhe polo

Shitet nga: esati 18 Mar 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes kater bandash me kater goma dhe rrotkapak bajn per golf 4 dhe polo 175/80/14 mun te kontaktoni edhe ne viber 049724120
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim