shiten 4 goma te veres

Shitet nga: ardi 29 Mar 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 gomat e vetures,janë te veres qmimi i tyre 10 euro per copē,gomat jan me dimensione 205/55 R16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim