shiten goma

Shitet nga: loni 12 Shk 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 111 111 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten goma 14 -15-16-17-18-20 pa C SI dhe goma me GOMA ME (C)per pesha te renda numrat15- 16-17.5-19.5dhe 22.5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim