u shiten flm.merrjep

Shitet nga: brahim 27 Dhj 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma me alofelge 195-50 R15 gomat jan te ardhura nga gjermonia Dje per me shum 049-205-241
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim