Muzik Per Vetur

Shitet nga: Brahim 08 Maj 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes Muziken per vetur e ardhur nga gjermonia ssiq shihet foto per me shum kontaktoni tel 049-205-241
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim