Perforcues muzike per vetur 4000W

Shitet nga: xeni 17 Sht 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim