Boc e gazit per vetur

Shitet nga: sadik 14 Shk 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes bocen e Gazit per vetur eshte pak e perdorur por eshte ne gjendje te rregullt eshte me tegjitha paisjet e saj eshte shum e mir dhe ekonomike pak hargjime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim