Fellge

Shitet nga: Drilon bajraj 28 Shk 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes fellget 17 coll per mercedes c klase dhe E klase gomat jan 2 te reja dhe dy gjysum baje goamt kan 225-45-17 fellget jan siq shihen ne foto mundeni edhe mej pa qysh doken ne vetur ju mirpresum nr ne viber +37744384734 ne ket nr mundemi me kontaktu veq ne viber ndersa ne tel 049286003
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim