Matorrk e druve

Shitet nga: ??????? 08 Pri 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Pjesë rezerve
shes matorrken per dru esht e bajtne ka te prisht kaboratorin edhe dygmja e saukit ju ka prish matorrka vjen me shpat dhe zingjirt e vet qe i ka pas..... qmimi fiks asht 15 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim