Pasqyre elektronike per opel astra H.

Shitet nga: Vis. 06 Shk 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Osht shum e ruajtur dhe esht digjitale ka gjekun per kontrollim te brendshem .osht ka ana e pasagjerit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim