Pjese Per te gjitha llojet e veturave

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Pjese "Te Muja" 28 Shk 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes pjese te veturave te ndryshme.Pjese te ardhura nga gjermanija.poashtu ofrojme shumllojshmeri te veturave per pjese prej vitit 1985 deri ne 2014.Ofreojme dhe auto servis dhe autobartje 24h.
Poashtu posedojm pjes per te gjitha llojet e veturave .Gjendemi ne Polac ne afersi te skenderajit.Nr.kontaktues 044226513 044621543 044167753.
Ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim