Shes bandash per kombaj zmaj si dhe pjes tjera

Shitet nga: . 23 Tet 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Kontakti:044934938
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim