Ylli per Mercedes

Shitet nga: Jetta 22 Gsh 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Nr viber dhe whatsap
+386 49 231 072
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim