shes kallap per rrath

Shitet nga: n h 17 Pri 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Pjesë rezerve
kallapt jan 300 400 500 600 dhe 800 per ma shum thirr ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim