rimokio per vetur

Shitet nga: rimokio 30 Mar 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Rimorkio
Rimokio per vetur me sinjalizim dhe amartizer dimenzojonet 111me 180mun te kontaktoni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim