Fara dritat per golf4

Shitet nga: lavdim 19 Mar 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes dritat per golf 4 jan shum te mira jan diqka ekstra jan sport per ma shum thirrni ne nr 049676327 ose 045676437 qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim