Shes mbrojtsen per ww

Shitet nga: Fitim gashi 12 Jan 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes mbrojtsen per t4si dhe per ford tranzit qe osht e punun fabrikisht mbron komplet trapin pra dritat komplet i ka me mrezh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim