Shtopat per golf 4

Shitet nga: lavdim 03 Mar 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes shtopat per golf 4 jan te ri per ma shum kontaktoni ne nr 049676327 ose 045676437
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim