Shtopat per opel astra g

Shitet nga: lavdim 03 Mar 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes shtopat per opel astra g jan dyt jan te ri thuje per ma shum kontaktoni ne nr 049676327 ose 045676437
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim