Spiral (Federa)

Shitet nga: XXXX 17 Gsh 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes Spiral (federa) Sporssi per WW te sa po ardhura nga Austria
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim