Veshje te veturave me lekure

Shitet nga: Miftar. 26 Shk 07:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Veshje orgjinale me shtof dhe lekur per te gjitha karrikat per automjete, tapacirat ,vallanin etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim