branika per golf 2

Shitet nga: Bujar 21 Mar 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes dy branika te gjer per golf 2 te perdorur ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim