Aparate per shperndarjen e derivateve te naftes

Shitet nga: Fatmir Dibra 31 Jan 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Të tjera
Shesim aparate per shperndarjen derivate te naftes me shumic dhe pakic. I kemi te gjitha llojet e derivateve . Gjithashtu edhe pjes kembimi te aparateve per shperndarjen e derivateve nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim