Auto larje

Shitet nga: Halil Thaqi 13 Nën 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Të tjera
Auto larje me naftë uje te ftoft dhe te nxeht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim