Dritat e perparme

Shitet nga: Bujar 15 Tet 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Të tjera
Shiten keto drita te ardhura nga gjermania. Dritat jan ne gjendje te mir dhe funksionale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim