Hekura mbrojtes per VW t4,t3

Shitet nga: Fitim 24 Mar 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Të tjera
Shiten hekura mbrojtes per vw t4, t3 dhe ford tranzit.
Hekurat mbrojtes jane fabrikisht
Qmimi:80 euro
Nr.kontaktues. 049-123-644
044-344-644
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim