Kasetofoni i kerrit

Shitet nga: Bujar 15 Tet 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Të tjera
Shitet kasetofoni i kerrit model ford focus, mondeo funksional me komanda nga timonietj. Ne gjendje shum te mir teknike dhe optike. Bejm edhe ndrrim me ndonje model tjeter i preferuar JVC, PIONER.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim