Maqina dhe paisjet per pun

Shitet nga: veton 22 Pri 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Të tjera
Maqin per nivelizim me te gjitha paisjet per pun dhe kombi per transport
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim