Mulliri

Shitet nga: Imer 13 Shk 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Të tjera
Mulliri eshte ne gjendje te rregullt,siq e keni edhe me poshte videon duke bluajtur.perveq kesaj motorri i mullirit eshte monofaz guri me madhsi prej 60cm.Mulli mund te bluani grur dhe miser.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim