Perforcus (PAJAQALL)

Shitet nga: Besnik 12 Pri 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Të tjera
Shes perfrocus per kerr firm shum e mir dhe e njofne esht origjinale dhe shum e mir ne rregull 700 wat per ni boks esht i jep sakt 700 wat ndrrim i mundeshem numri ne VIBER +38649588869
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim