Pjese per bager dhe Kiper

Shitet nga: brahim 29 Shk 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Të tjera
shes keto pjes per bager e per kiper
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim