SingjiR

Shitet nga: Singjir per matorrka me rrym 13 Shk 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Të tjera
Shes 34. Palë singjir te motosharrave me rrymm, ka 10€. Copa me shumicë i jepii ma lir, dhe 4-shpata per matorrka. Ka 20€ copa Jon prodhim gjerman Per me shum mundni ddhe ne viber me na kontaku +38649838824
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim