shes qelsa te ndryshem

Shitet nga: mentori 09 Krr 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Të tjera
shes qelsa vag, gedore qelsa dan te ndryshem jan kto ne foto qmimi me marrveshje muni me kontaktue ne viber dhe whats app
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim