Kamioneta Kia

Shitet nga: Ajet 15 Shk 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shitet kamioneta Kia e prodhuar me 30.12.2002 e sapo ardhur ngat itali nuk ka dogan te paguar eshte me gjendje shum t'mir teknike dhe optike bojm ndrrim edhe me material ndertimor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim