Kamionete dhe VW Passat -93

Shitet nga: Bajrami 15 Shk 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shes kamioneten vw LT 28 Motori 2.8 , eshte e qlajmeruar eshte ne gjendje te mir teknike viti i prodhimit eshte 1992 . Qmimi sipas marrveshjes
Po ashtu e shes automjetin vw passat 1.9 ngjyr vishnje ne gjendje te mir teknike eshte shum e ruajtur viti i prodhimit muaji i 11 1993
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim