2007 New Holland B110

Shitet nga: vehicle 06 Shk 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
3700 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim