2009 Komatsu PC50MR-2

Shitet nga: vehicle 01 Dhj 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
1890 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim