2010 JCB 4CX

Shitet nga: vehicle 06 Shk 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 400 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
2356 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim