2011 Caterpillar 301.6 C

Shitet nga: vehicle 06 Shk 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
530 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim