AUTO BARTJE 24 H

Shitet nga: raif 12 Pri 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
JEMI NE DISPOZICJON 24 H
ME SHLEP VAG
TEL 044742664 OSE 049309170
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim