Autobus MAN 320 A

Shitet nga: Fitim Shala 18 Jan 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes autobusin MAN 320 A ne gjendje shume te rregullt teknike autobusi posedon te gjitha paisjet qe nje autobus duhet te kete, ka goma te reja te dimrit
Motori Man 2228 Turbo Inter-cooler 226(kW) 330 Kuaj fuqi.
Viti: 95
Wabasto
Nxemje Radiator
Intarder
ABS
ASR
BLLOKAD
Ventilim
45 ulse + 25 ne kemb
Autobusi eshte shume i pershtatshem per pune sidomos per sezonin e Dimrit.
Per te interesuarit munden te kontaktoje ne keta nr. Tel. 049 633 747 apo 044 979 390.
Ju Faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim