BAGER LIBEHERR 310

Shitet nga: nysret 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHES BAGERIN LIBEHERR 310 VITI I PRODHIMIT 1993 MATORIN DEUTZ ME AJR BAGERI KA 2 KORPA NJANEN NGARKUSE E TJETRA E KANALLIT BAGERI ESHT NE GJENDJE TE RREGULLT I PO SA ARDHUR NGA GJERMANIJA BAGERI ESHT 11 TON
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim