Bager

Shitet nga: Azem 10 Gsh 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shite bager ne gjendje te rregull per ma shum na kontaktoni nr edhe ndrrim bajm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim