Bager 4.5 Ton

Shitet nga: Avni 14 Pri 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes bagerin nisan esht ne gjendje te mir mund ta provoni per ma shum info. kontaktoni ne tel
044789244 ose 049485807
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim